CyberPower | Smart App UPS Systems | PR1500ELCD | 1500 VA | 1350 W
- TootjadCyberPower
- Mudel: PR1500ELCD
- Saadavus: 1
-
642€
CyberPower | Smart App UPS Systems | PR1500ELCD | 1500 VA | 1350 W
| All | |
| Aku laadimisaeg | 8 (Typical) 3 (Quick) h |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 576 mm |
| Gross depth master carton | 595 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Gross height master carton | 246 mm |
| Gross weight | 27.50 kg |
| Gross width (mm) | 352 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Kujutegur | Tower |
| Maht | 1500 VA |
| Mõõdud (l x s x k) | 170 x 432 x 221 mm |
| Muud funktsioonid | Line-interactive UPS Topology Active PFC Compatible Automatic Voltage Regulation (AVR) Critical/Non-critical Load Outlets Surge and Spike Protection LCD Status Display USB Connectivity Port PowerPanel Management Software Tower Form Factor Energy Saving Te |
| Net weight | 25.60 kg |
| Net weight master carton | 20.8 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1675 g |
| Plastic (No PET) | 225.00 g |
| Producer | CyberPower |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Producer product name | PR1500ELCD |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 1.90 kg |
| Tare weight master carton | 0.896 kg |
| TI weight (kg) | 3.5 kg |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 17 min |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 4 min |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 1350 W |
| Volume (m3) | 0.06488064 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










